Opičí údolí

Opičí údolí je velmi působivá stezka kolem horského potoka. Jak sami uvidíte na fotkách, tato stezka je poměrně hodně upravena lidskou rukou avšak to ani v nejmenším neubírá kouzlu této procházky. Stezka není dlouhá a je příjemným spestřením dne. Ve slunečných teplích dnech se můžete příjemně ochladit ve stínu stromů, nebo přímo v proudu potoka. V podzimních dnech se můžete zaposlouchat do ticha protkaného bublající říčkou. Po cestě potkáte dva vodopády, které pro otužilce mohou také sloužit jako sprcha. Ovšem z takové výšky už i dopad kapek zabolí :) 

    Opičí údolí napovídá svým názvem, co je vlastně největší atrakcí v této lokalitě. Skutečně zde můžete potkat opice, menší i větší. Na začátku cesty jsou i stánky kde koupíte krmivo, pro případ, že byste se chtěli družit. Avšak i kdybyste žádné opice nepotkali, Opičí údolí, nebo také Údolí oddechu je velmi okouzlující procházka, zejména mimo sezónu kdy je méně turistů. Prohlédněte si fotografie zákoutí z této tiché stezky Opičím údolím.

 

ENGLISH

Monkey Valley is a very charming pathway along a mountain stream. As you will see on the pictures this path is quite maintained by man. This does not disturb the charm at all. The path is not too long and is a nice pleasure time of the day. In the hot summer days you can make yourself comfortable cool under the trees or even in the cool stream. In the days of autumn you can stay in the quiet peace of the forest and listen to running stream. On your way you will meet two beautiful waterfalls.

    The Monkey Valley name is already suggesting the main attraction of the area. Yes it is monkeys. You can meet them, feed them even talk to them if you want on your way. You can also by some special food for feeding them. The Monkey Valley path is a very calming and quiet walk, specially off the season. Feel free and very welcome to look  at the pictures of Monkey Valley  as a preview of your possible future trip :)

 

 

 

 Více zde: http://wudang-kung-fu.webnode.cz/w-f-kungfu-cz/opici-udoli-monkey-valley/

 

Kontakt

Wudang - Foto - Kungfu
Brno - Česko / Czech
wudangfotokungfu@gmail.com