Čínský Nový Rok 2012/13 - Chinese New Year

Čínský Nový Rok je velmi příjemný zážitek, na který se velmi rádo vzpomíná. Tedy tradiční oslavy tohoto svátku se odehrávají v příjemné, pro číňany velmi typické, veselé náladě. Vřelou přátelskou náladu, atmosféru, tady můžete pocítit kdykoliv během roku. Dokonce i v zimě, kdy nevytápěné chudé domácnosti zejí přes den prázdnotou a lidé jsou v ulicích a hrají karty a povídají si. Tedy čínský nový rok je současně i vítáním jara a i letos na oplátku jaro přivítalo Wudangshan krásným slunečným dnem. 

V galerii Oslavy Nového Roku si můžete prohlédnout jak oslavy, masky a tance na náměstí, tak i půlnoční hitparádu nad městem :o) 

English

Chinese New Year is always very pleasant experience, which brings you very nice memories for your life. Traditional celebration is very typical for chinese people because it is very noisy and everybody come and see what is going on. People talk, laugh and dance. Similar atmosphere you can experience here as an everyday life. Many people come back from other cities to see their families, so Wudangshan is a very busy place arround this time. Chinese New Year is also greeting warm spring days and also this year we could feel that the spring is already here.

In this section you can see celebration in the day and also the fireworks in the night.

Happy New Year to everybody !!!

počítadlo.abz.cz

Kontakt

Wudang - Foto - Kungfu
Brno - Česko / Czech
wudangfotokungfu@gmail.com